тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Fully Open Shoe: взуття, яке назавжди позбавить від зав'язування шнурків

Нічого не стоїть на місці: все змінюється, все еволюціонує. Вчені, великі компанії і дизайнери-одинаки поступово покращують навколишній світ речей, пристосовуючи його до потреб сучасного суспільства. Як показує практика, більшість таких метаморфоз спрямоване на одне - економію часу. Адже його часто так не вистачає, особливо вранці, коли потрібно поспішати на роботу...

 

Зубними щітками на батарейках і гуртками-термосами, щоб випити гарячий кави по дорозі справа явно не обмежується. Скоро можна буде заощадити додаткові 30 секунд навіть на зав'язуванні шнурків. У всякому разі над цим працюють розробники концептуального взуття Fully Open Shoe.

Ідея дизайнерів - повністю відкриті туфлі, в яких відсутні не тільки шнурки або застібки, але і верхня частина як така. У той же час, вони добре сидять на нозі, не падають і не зісковзують. Просто ставиш ступню на платформу і вирушаєш у своїх справах. Швидко і зручно? Безумовно. Але, звичайно ж, економія часу на зав'язуванні шнурків - смілива, але не головна мета розробників Fully Open Shoe.

В першу чергу такі «тапочки» стануть в нагоді людям, що страждають від радикуліту, болів в спині і суглобах. Адже завдяки сміливому дизайнерським рішенням, подібне взуття позбавить від потреби зайвий раз нахилятися. А навіть елементарний процес взування при хворій спині або, наприклад, перелом руки, може стати справжніми тортурами. Захистити від неї - ось програма максимум розробників.

Звичайно, виникає логічне запитання: як ця конструкція тримається на нозі? Згідно з поясненнями дизайнерів, устілка й інші «нутрощі» Fully Open Shoe виготовлені з еластичних синтетичних «м'язів», які підлаштовуються вод форму ступні, м'яко обволікаючи і фіксуючи її по краях. Так що відчуття від шкарпетки інноваційної взуття повинні бути не тільки безболісними, але навіть приємними.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com