тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

gTar - гітара на базі iPhone

Іграшкові гітари, завдяки серії ігор Guitar Hero, зараз стали чи не популярніший, ніж гітари справжні. У всякому разі, з'явилася величезна кількість музичних інструментів, принцип управління якими дуже далекий від класичного. Один з них - гітара gTar, створена на базі мобільного телефону iPhone...

 

 

gTar - це гітара, створена, в першу чергу, для навчання користувачів грі на нормальному, класичному струнному музичному інструменті. У неї є гриф з ладами, струни, звукознімачі та інші елементи звичайної та електричної гітари. Проте в ній є також спеціальне місце, до якого можна під'єднати свій iPhone, а якщо у вас його ще нема, то не біда - купить iphone 5c киев по дуже привабливій ціні можна в інтернет-магазині technoferma.com.ua. Ось цей телефон, як раз і буде вашим учителем по грі на гітарі. Завдяки спеціальному додатку, встановленим на мобільному телефоні, ви будете знати, які зачіпати струни, які акорди брати для того, щоб зіграти ту чи іншу мелодію. Це будуть підказувати також самі лади, які почнуть підсвічуватися в потрібний момент в районі потрібної струни. А звук при цьому буде відтворюватися за допомогою динаміка смартфона. По мірі освоєння вами навичок гри на цьому музичному інструменті, завдання будуть ставати все складніше і складніше. І ви оглянутися не встигнете, як зможете зіграти на гітарі складну класичну або фатальну мелодію так, що сам Карлос Сантана вам поаплодує!

На відміну від інших «іграшкових» гітар, gTar - це цілком справжня електрогітара, яку можна використовувати і без мобільного телефону зі спеціальною програмою. Гітара gTar вже надійшла в масовий продаж. Вартість цього музичного інструменту починається від 400 доларів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com