тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В'язаний одяг Twosquaremeter з молоком і користю для шкіри

Бренд Twosquaremeter спеціалізуються на виробництві в'язаного одягу. Та не простого, а з додатковими функціями непогано крему. Справа в тому, що до складу ниток, з яких виготовляються кардигани, светри і шарфи, входить натуральне молоко. А його протеїни здавна відомі своєю користю для шкіри...

 

Можливо, ефект від шкарпетки, інших «зволожуюче-омолоджуючих» речей не зрівнятися з легендарними молочними ваннами Клеопатри, але результат обов'язково буде помітний. Принаймні, це обіцяють розробники. Щоб виготовити в'язаний одяг, який буде не тільки зігрівати, але і приносити користь шкірі, фахівці з Twosquaremeter знежирюють і сушать натуральне молоко. Виділений білок (з добавками, зрозуміло) потім входить в склад волокна. Розробники запевняють, що їх шарфи і кардигани повністю нейтралізують запах поту, одночасно регулюючи температуру тіла.

Крім «молочного» одягу, у в'язаних кишенях Twosquaremeter знайшовся ще один «натуральний» козир: дрібнички, до складу яких входить бавовна і морські водорості. Останні повинні насичувати шкіру морськими мінералами, надаючи омолоджуючу дію.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com