тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Офісний стілець GymyGym для занять спортом

Словосполучення «сидяча робота» вважається синонімом життя з малою кількістю фізичних навантажень. А це згубно впливає на здоров'я людини. Але офісний стілець GymyGym дозволить вам займатися спортом, не відволікаючись від роботи або інших дуже важливих речей, якими ви займаєтеся під час робочого дня...

 

Більшість офісних працівників по всьому світу і не проти б регулярно ходити в спортзал. Багато з них навіть збираються ось-ось купити абонемент туди хоча б на пару місяців. Але, найчастіше, ці плани є нездійсненними. Вічно щось заважає, вічно знаходяться якісь обставини, що стають нездоланною перешкодою для фізичного самовдосконалення «офісних щурів».

Але ось зі стільцем GymyGym людям з сидячою роботою буде просто не відкрутитися від регулярних фізичних вправ. Адже стілець цей сам по собі є тренажером, який може замінити відразу кілька класичних тренажерів зі спортзалу. Створений інженером Адамом Бен-Давидом (Adam Ben-David) офісний стілець дозволяє робити 16 різних вправ для розвитку практично всіх груп м'язів людського тіла. Крім того, його спинка створена так, що хребет людини, що сидить на цьому стільці, постійно знаходиться виключно в правильному положенні. Так що офісні працівники зможуть займатися спортом, не встаючи зі свого робочого місця, в будь-яку вільну хвилину. А з кращим фізичним станом людини буде поліпшуватися і його психологічний стан, підвищується самооцінка і, отже, працездатність.

Загалом, стілець GymyGym, з якого боку не подивися, дуже корисна штука в офісі. Правда, коштує цей офісний стілець чимало - 600 американських доларів. Але, в перспективі, ця сума буде «відбита» на відсутності необхідності купувати абонементи в тренажерний зал.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com