тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гаджети Apple для вашого здоров"я

Завдяки спільній розробці медичної компанії Sanofi і компанії Apple, будь-який користувач, який має таку необхідність, зможе зробити виміри рівня цукру у власній крові. Новий пристрій отримало назву iBGStar, а для того, щоб ним скористатися, необхідно бути власником iPod Touch або iPhone...

 

 

Гаджет iBGStar - це невеликий пристрій, який можна підключити до плеєра або телефону. Аналіз крові проводиться на основі лише краплі, забір якої можливий за допомогою маленької смужки в нижній частині пристрою. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє аналізувати отримані дані, відстежувати та зберігати їх впродовж певного часу. На думку медиків, особливо необхідний пристрій iBGStar людям, страждаючим цукровим діабетом 1-го та 2-го типів, оскільки вони зможуть постійно контролювати свій стан здоров'я. iBGStar надійшов у продаж 12 березня. Придбати пристрій можна за $75.

 

 

Раз заговорили ми про здоров"я, то ось ще одна корисна новинка для власникыв iPhone. Чохол цей закликає подбати про здоров'я господаря смартфона, про його майбутнє. Адже далеко не кожен хоче ставати батьком дитини раніше, ніж він сам планував, далеко не кожен хоче заразитися якою-небудь важко виліковною, а то і смертельною хворобою, що передається статевим шляхом.

Тому і з'явився чохол justinCase, робить життя господаря iPhone трохи більш безпечною. Адже в цьому чохлі є спеціальний кишенька, в якому можна сховати відразу три презерватива. Цілком нормально як для випадкових зв'язків.

Так що, коли дівчина в момент швидкої близькості раптом запитає у вас: «А в тебе є ця штучка...?», ви завжди зможете з гордістю дістати свій мобільний телефон і витягнути з нього відразу три «штучки», натякаючи, що ніч буде довгою, приємною і безпечною.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com