тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Індонезія. Виверження вулкану Сінабунг

Виверження вулкана Сінабунг, який розташований на острові Суматра, з кожним днем стає все небезпечніше. Місцева влада продовжують евакуювати жителів сіл, сусідніх з вулканом. Територія в радіусі чотирьох кілометрів покрита густим шаром вулканічного попелу, яку відносить з попелястої колони висотою в 7 км...

 

 

 

Передбачається, що людям ще не скоро вдасться повернутися в свої будинки, а це величезна проблема - більшість з них є фермерами. Втрата врожаю змусить їх голодувати весь наступний рік. На сьогоднішній день вже порушений внутрішній експорт картоплі і апельсинів, а сума збитків сягає $345 930.

Наразі для безпеки міст і сіл було евакуйовано понад 5 000 осіб. Нагадаю, що вулкан прокинувся в 24 жовтня, після трирічного спокою.

Каро є сільськогосподарським регіоном, який постачає овочі для найближчих островів. Але евакуація і руйнівні наслідки попелу вплинули на врожай сільськогосподарських культур, що призвело до зростання цін на овочі в інших регіонах Індонезії. Індонезійський Центр вулканології і пом'якшення наслідків геологічної небезпеки попереджає людей про те, що не варто наближатися до гори Сінабунг ближче, ніж на 2 милі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com