тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Замок на шиї: незвичайні дизайнерські краватки від BOND Hardware

Літо все стрімкіше наближається, намагаючись розпалити міста і селища сонячними променями, які з кожним днем припекают сильніше. А що потрібно для цієї пори року? Звичайно ж, якісь стильні і модні штучки. Бажано, пооригінальніше і у великій кількості...

 

 

Але який же одягом або аксесуарами можна здивувати «бувалих» міських снобів? До цього питання грунтовно і серйозно підійшла компанія BOND Hardware.

Компанія BOND Hardware була заснована двома молодими дизайнерами: Даною Харвиц (Dana Hurwitz) і Вінсентом Берилом (Vincent Barile). До літнього періоду ця парочка представила нову колекцію незвичайних краваток під простою назвою «2012 Spring Summer tie collection». У цієї дизайнерської лінії ми можемо побачити тісне, як ніколи, злиття вуличної моди і «високих» трендів. Адже всі представлені краватки витримані в естетиці «DIY» (говорячи рідною мовою, «зроби сам»).

Наприклад, якщо ви не побоїтеся одягнути на себе віконний замочок, важкі металеві ланцюги або двосторонні кліпси, то можете спробувати повторити дизайнерський опус BOND Hardware самостійно. Самі творці називають колекцію обивательською. Носити ж представлені елементи гардеробу можуть як хлопці, так і дівчата.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com