тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Треш-кутюр і пост-апокаліпсис: експериментальна колекція одягу Junk Bones

Кожен з нас десь у глибині душі здогадується: ніщо не вічно. І навіть нашій великій «цивілізації споживання» рано чи пізно настане беззаперечний кінець. Нам з вами навряд чи вдасться стати свідками нещасливою кульмінації людства. Але у що будуть одягнені далекі нащадки, що пережили Апокаліпсис, можна представити завдяки експериментальної колекції одягу Junk Bones...

 

 

Кожен, навіть самий непоказний предмет гардероба переживає дивовижну історію. Річ створюється в уяві дизайнера, набуває обрисів як ескізу, шиється, продається, носиться і руйнується. На останньому етапі життєвого циклу одягу і зосереджена колекція Грейс Кубіліус (Grace Kubilius) під назвою Junk Bones.

«Junk» можна перевести як «мотлох», «сміття». Саме ці дві субстанції більш всього нагадує експериментальний одяг молодого дизайнера. Грейс створює речі, які виглядають так, ніби переживають друге, а то і третє життя. І далеко не саму легку. Але при цьому не позбавлені власного постапокаліптичного шарму.

Створюючи колекцію, дизайнер досхочу познущалася над тканиною: рвала її, штучно старила, грубо зшивала між собою і піддавала іншим приниженням. Окремі деталі Грейс покривала фарбою, шелаком і пластиком, перетворюючи м'яке полотно в тверду поверхню.

 


Стильные и качественные детские джинсы интернет магазин modniki.com.ua предлагает по самой лучшей стоимости.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com