тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мобільний додаток SoBi - допомога в пошуку громадських велосипедів

Цієї осені жителі Нью-Йорка матимуть чудову можливість випробувати експериментальну громадську систему велотранспорту під назвою Social Bicycle System. Sobi - це реальна альтернатива громадському транспорту у великих мегаполісах...

 

 

Пошук вільних велосипедів здійснюється за допомогою Android або iPhone додатків. Sobi є першою державною системою для велосипедів, яка цілком покладається на бездротові технології для відстеження місцезнаходження та розблокування припаркованих велобайків.

Ось приблизний механізм роботи системи: після створення облікового запису в Sobi - через Інтернет, мобільний телефон або спеціальний вуличний кіоск - велосипедист буде мати необмежений доступ до системи велосипедів, які в свою чергу будуть оснащені GPS, надійними замками і бездротовим зв'язком. Після того, як велосипедист знайде потрібний йому велосипед, він може використовувати раніше отриманий пін-код для розблокування. Центральний сервер буде стверджувати і відстежувати транзакції.

Сама технологія розрахована на переміщення пасажирів по місту замість звичного громадського транспорту. На зупинку велобайкеру дається всього 10 хвилин. Після чого велосипед знову доступний в системі. Тепер для того, щоб заново скористатися послугою, необхідно запустити мобільний додаток і приступити до пошуку поблизу вільного байка.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com