тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Соціальна мережа Hyperlocal - продуктовий магазин без магазину

Сучасні технології виводять на новий рівень багато принципи взаємини між людьми, в тому числі, і процес купівлі-продажу різноманітних товарів. В якості прикладу даного твердження можна привести мобільний додаток Hyperlocal, який дозволить виробникам і покупцям харчових продуктів позбутися самого поняття «магазин»...

 

У Сеульському метрополітені вже який рік існує віртуальний супермаркет, що дозволяє здійснювати покупки дистанційно за допомогою мобільних телефонів. Але в якості продавця все одно виступає цілком реальний магазин, що використовує сучасні соціальні технології для збуту своєї продукції.

А ось група лондонських інженерів і дизайнерів розробила онлайн-додаток для мобільних телефонів з назвою Hyperlocal, який дозволить покупцям і виробникам їстівних продуктів безпосередньо контактувати один з одним, минаючи посередників. Hyperlocal дозволяє створити соціальну мережу між людьми, які живуть неподалік один від одного. І не важливо, про сільську місцевість або міських мікрорайонах йде мова. Адже навіть у жителів міст є дачі за містом, де ті вирощують овочі і фрукти. Ці продукти творці Hyperlocal і пропонують продавати за допомогою свого сервісу.

Достатньо лише зареєструватися в ньому, придбати спеціальний пристрій для маркування (можна також використовувати і звичайний принтер) і приєднатися до онлайн-торгівлі. Маючи певну кількість яблук, помідорів, картоплі та інших продуктів, ви зможете продати їх сусідам. Для цього потрібно сфотографувати свою пропозицію і розмістити інформацію про неї в програмі Hyperlocal, вказавши там же і ціну, яку хочете отримати за товар. А люди, які живуть у вашому районі, у яких на телефоні також встановлено додаток Hyperlocal, зможуть побачити, коли і де продаються свіжі овочі і фрукти, тут же відправити заявку на їх придбання і з часом приїхати, щоб її забрати.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com