тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Приміряй меблі. Мобільний додаток від IKEA

Якщо одяг ми можемо приміряти в магазині, перш ніж його придбати, з меблями подібні опції нам недоступні. Ми ніколи не зможемо точно знати, чи впишеться вони в наш інтер'єр, перш ніж цей, диван, стіл або шафа не виявиться у нас вдома. Але компанія IKEA випустила спеціальний додаток для мобільних пристроїв, що дозволяє заздалегідь побачити передбачувану покупку в рідних стінах...

 

 

 

 

Це спеціальний додаток для мобільних телефонів, який створить доповнену реальність і дозволить вам побачити, як буде виглядати той чи інший товар від згаданого виробника в інтер'єрах вашого будинку. Достатньо лише запустити програму на телефоні або планшетному комп'ютері, навести включену камеру на сторінку каталогу з улюбленим товаром, а потім приміряти його у вас в кімнаті - тривимірне зображення даної фурнітури з'явиться на екрані.

Таким чином, ви в лічені секунди зможете зрозуміти, добре чи погано буде виглядати цей предмет меблів від IKEA в вашому домашньому або робочому антуражі. Ви отримаєте можливість лише одним рухом пальця рухати, повертати, піднімати і опускати даний товар на екрані девайса, в залежності від власного бажання. І це значно заощадить ваш час, сили і нерви при купівлі нових меблів. Поки що в даному додатку для мобільних пристроїв доступна лише сімдесят окремих предметів меблів з каталогу компанії IKEA на 2014 рік. Але ця кількість зростає не по днях, а по годинах. І керівники проекту планують, що в майбутньому, кожен товар отримає власну тривимірну інтерактивну версію.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com