тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Джинси з вбудованою клавіатурою

Перша в історії науки модель джинсів, в які вбудована комп'ютерна клавіатура, дозволить людині, яка їх оділа працювати зі своїм персональним комп'ютером навіть тоді, коли вона знаходиться на досить великій відстані від власника...

Над створенням такого незвичайної технологічного одягу працювали співробітники голландської компанії Nieuwe Heren Тім Сміт і Ерік де Нійс. Кілька довгих років двоє молодих людей обмірковували концепцію майбутнього проекту. І ось досвідчений зразок, зроблений власноруч, готовий. Ерік де Нійс розповів, що їх головним завданням було створення можливості працювати з комп'ютером, не перебуваючи при цьому безпосередньо навпроти нього. До речі, нові джинси, оснащені клавіатурою, мишею і двома динаміками, за вагою всього трохи відрізняються від звичних штанів. Все необхідне обладнання, розміщене на джинсах, до комп'ютера підключається за допомогою бездротового з'єднання. За словами де Нийса, проект є досить складним у виробництві, та поки молоді люди не володіють необхідними для запуску джинсів на ринок засобами.

 

«Вони зовсім не важкі, і досить комфортні - розказує про свій винахід Нійс. - Тут передбачена гнучка клавіатура, маленькі навушники, мишка. і все це важить трохи більше звичайних джинсів, які ми носимо кожен день». Місцем для мишки вибрали задню кишеню джинсів. А для запуску її роботи, достатньо підключити еластичний шнур. Самі джинси з'єднуються з ноутбуком за допомогою USB. Що стосується вартості модну новинку, то це близько 250 фунтів стерлінгів, правда, поки не ясно, коли буде реальна можливість для їх покупки. «Проект є досить складним, як в організаційному, так і фінансовому плані і зараз бракує грошей для підготовки до ринкового випуску», - зізнався де Нійс.

Незважаючи на свою неординарність, у порівнянні з більш звичними гаджетами, наприклад, смартфонами, такі "натільні комп'ютери" мають кілька переваг: їх батареї живуть довше, вони незамінні в ситуаціях, коли користувачеві необхідні вільні руки, крім того, їх використання не викликає соціальних незручностей у вигляді порушень правил хорошого тону, так як вони інтегровані у аксесуари або одяг і зовсім непомітні.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com