тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

VIA - iPad додаток для контролю всього будинку

Новий iPad додаток VIA - це величезний крок до того, щоб зробити контроль над будинком і офісом більш ефективним. Програма дозволяє контролювати все і відразу дуже зручним і стильним способом - за допомогою iPad. Технологія допомагає контролювати в будинку абсолютно все - температуру повітря, рівень вологості, енерговитрати, вентиляцію, вікна. Тепер з допомогою брендового iPad можливо все...

 

 

З кожним днем системи диспетчеризації будівель стають все більш популярними. Тепер в сучасних будинках на перший план виходить не тільки естетика приміщення. Енергозбереження, безпека і, звичайно ж, дизайн є невід'ємними моментами планування будинків.

Програма VIA підходить для контролю будинків як із зовсім новими автоматичними системами, так і з тими, що вже існують. Вона дозволяє контролювати показники будинку незалежно від місцезнаходження власника. VIA адаптується індивідуально кожному користувачеві. На персональному iPad створюється особистий користувальницький інтерфейс, який надає можливість доступу до кожної функції будинку: контроль холодильника, моніторинг рівня викиду вуглекислого газу і т.д.

Це доповнення - справжній хіт серед еко-свідомих громадян, а так само серед тих, хто більшу частину свого часу проводить у дорозі і повинен контролювати будинок під час своєї відсутності. Він по-справжньому спрощує життя.

 

 


Опытной команде портала http://softsprint.net по плечу любые задачи в области WEB-разработки, создания мобильных приложений, эффективного продвижения ваших интернет-ресурсов.


 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com