тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Скорпіонів не можна брати на роботу: знаки зодіаку породжують упередження

Всі люди знають (або повинні знати), що роботодавці не мають права дискримінувати людей за принципом статі, раси і релігії. Але як щодо того, щоб відмовити людині в роботі, грунтуючись на його зодіакальному знаку? Згідно з даними газети Chutian Metropolis Daily, що виходить у китайському місті Ухані, компанія з мовної підготовки шукає кваліфікованих кандидатів на роботу, знак зодіаку яких не повинен бути скорпіон або діва...

 

 

Ся Xia, прес-секретар компанії, зазначила, що її досвід роботи з компаніями показує, що діви і скорпіони надто "сміливі і критичні". "Раніше ми працювали з людьми цих знаків, але вони сварилися з колегами, або довгий час у нас не затримувалися". Більш того, вона зазначила, що віддасть перевагу тим, чий знак зодіаку буде козеріг буде, ваги чи риби. Для деяких це може здатися поганою жартом, але кваліфікованим кандидатам, які терміново потребують роботи, це не здається смішним, оскільки вони не можуть її отримати лише через віру компанії в астрологію.

Це не перший раз, коли роботодавець потрапляє під вогонь критики за дискримінації за знаком зодіаку. У 2009 році австрійська страхова компанія дала такого змісту оголошення: "Ми шукаємо людей старше 20 років на неповний робочий день на посаду менеджера по продажах, що належать таким зодіакальним знакам, як козеріг, телець, овен, водолій і лев".

 


Узнайте все про камни знаков зодиака, их влияние на судьбу человека.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com