тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Успішний бізнес: чоловічий і жіночий погляд.

Дотепер між дослідниками йдуть суперечки про те, чи є жінки - власники бізнесу більш успішними, ніж чоловіки, проте нове дослідження показало справжнє ставлення жінок до успіху. Згідно з новими даними, 91 відсоток жінок - власників малого бізнесу говорять про те, що їхній бізнес є успішним у залежності від того, як він працює на даний момент. Тільки 60 відсотків чоловіків підтримують таку ж точку зору...

 

"Ці результати збігаються зі зваженим підходом, який ми спостерігаємо у наших клієнток", - говорить Дженіс До (Janice Co), директор по маркетингу в страховій компанії. "Як тільки жінка розуміє, що їй вдалося створити успішний бізнес, вона, як правило, загострює свою увагу на тому, щоб захистити свої досягнення від невпевненості завтрашнього дня". У зв'язку з цим, 55 відсотків жінок висловилися про себе як про консерваторів у загальному процесі прийняття рішень порівняно з 47 відсотками чоловіків. За даними останнього огляду, 80 відсотків жінок-підприємців сказали про те, що вони були більш успішними, якщо б ризикували більше, і менше 70 відсотків чоловіків з ними погодилися.

Однією з причин наявності різних точок зору на успіх між чоловіками і жінками може бути відрізняється привід для створення бізнесу. Згідно з даними іншого дослідження, жінки частіше йдуть в бізнес, щоб самостійно змінити ситуацію, чоловіки ж при запуску своєї справи, в першу чергу, дбають про його потенційну прибутковость. Дослідження, яке вивчало причини відкриття своєї справи, показало, що жінки в 1,17 разів частіше створюють соціальні підприємства, і в 1,23 найчастіше є ініціаторами відкриття екологічних організацій. Чоловіки ж більше зосереджені на економічних об'єктах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com