тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найкрутіший у світі вертолітний майданчик

Він висить на висоті 300 м над рівнем моря над найкрасивішим будинком в Дубаї (а можливо і у світі!). Дизайн, натхненний легендарним Стар Трек - це унікальний вертолітний майданчик, спроектований до цього зовсім невідомою молодою 24-х річною дівчиною-архітектором...

 

 

Ребека Гернон приїхала в Дубай в середині 90х відразу після закінчення архітектурної школи і через рік роботи в компанії Atkins увійшла до складу команди архітекторів, що працюють над проектом готелю Бурдж Аль Араб - найкрасивішого і найзнаменитішого на той час будинку в Дубаї.

Власне і мета була саме така - створити неперевершену легенду сучасності. Крім Ребеки до складу команди входило ще три архітектора-англійця, керував процесом Том Райт. Це був перший досвід Ребеки роботи у складі інтернаціонального проекту, та ще й такого високого рівня. Том делегував Ребеці важливу місію створення вертолітного майданчика, а вона провівши ніч перед презентацією проекту вона так і не змогла намалювати щось цікаве, перепробувавши десятки ідей - їй все не подобалося.

І ось вже далеко за північ, мабуть надивившись фантастичні фильмы онлайн, вона на аркуші паперу малює ескізи космічного корабля Starship Enterprise з серіалу Star Trek, робить це як жарт, і йде додому. Вранці наступного дня Том знаходить малюнок на столі Ребеки і на презентації повідомляє команді, що "ось він - ідеальний вертолітний майданчик, він неймовірний, неправда?!"

Саме цей момент миттєво виводет її в розряд успішного і відомого архітектора і дизайнера, в 2001-ому Ребекка відкриває в Дубаї свою власну фірму, яка спеціалізується на дизайні інтер'єрів. Сотні замовлень не змушують себе чекати.

Вертолітний майданчик стає цікавою локацією для реалізації незвичайних рекламних ідей. Ось ми бачимо, як Федерер і Агассі грають в теніс...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com