тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Особняк на висоті 3,000 метрів в штаті Колорадо

І в продовження попереднього посту ще один будинок мрії. Усамітнення, вийняткова екологія, бездоганна краса незайманої природи, ідеальна гармонія з оточуючим середовищем, і в той же час абсолютний комфорт на основі сучасних інновацій - ось головні складові реалізовані у цьому чудовому високогірному житлі...

 

Проект Linear House реалізований архітекторами Studio B Architects в місті Аспен, штат Колорадо, США. Велика ділянка землі сподобався замовникам з Гонконгу за свою красу і самітність. Вони хотіли зберегти всі дерева, які ростуть на схилі, тим самим кинувши серйозний виклик архітекторам, яким окрім іншого необхідно було враховувати думку місцевого фахівця з дослідження лавин для забезпечення абсолютної безпеки мешканцям.

Також важливо було домогтися відповідності всім кліматичних норм, адже на висоті понад 3,000 метрів взимку трапляються суворі снігопади і заморозки. Так з'явився частково потопаючий в землі кам'яний фундамент, на якому базується L-подібний блок з житловими приміщеннями, включаючи вітальню, їдальню, кухню, кімнату для медитацій, бібліотеку і головну спальню. Утворений внутрішній двір виступає в якості зони відпочинку та оглядового майданчика. В результаті получилося справжнє комфортне житло для вишуканого естета.


 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com