тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ecocamp Patagonia - кочовий еко-готель

Готель EcoCamp Patagonia працює з 201 року. Це не просто місце тимчасового проживання, це інноваційний лідер в цілій системі пригодницьких походів з досвідченими гідами. Оселившись тут, можна вивчати дикі рівнини Патагонії, стародавні льодовикові озера, засніжені гори, водоспади і інші самі дикі куточки природи...

 

Після денних походів гості повертаються в Ecocamp, щоб пообідати і відпочити в затишному куполі. Саме таку форму мають номери-будиночки, розкидані по території готелю. Усі куполи немов занурені в навколишню природу і мають прозорі стелі, щоб милуватися зоряним нічним небом.

Куполи Люкс для одного або двох чоловік мають площу 28 кв. м, вітро - і теплозахист, з тераси вид на захід і скляна стеля. У них дров'яні печі і екологічні туалети. Куполи Люкс Dome Loft мають два поверхи і розраховані на проживання чотирьох чоловік. Вони також забезпечені як відкритою, так і закритої терасою і оформлені в стилі патагонських і чилійської культур. Також на території готелю є стандартні номери на 10 кв. м в загальному куполі купола, а також купола Superior Domes на 23 кв. м.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com