тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Проект Opus Office Tower в Дубаї

Заху Хадід багато хто по праву називають генієм сучасної архітектури, оскільки кожен її новий проект відрізняється неординарністю і екстравагантністю. Сьогодні ми представимо вашій увазі проект торгово-офісного центру Opus Office Tower (Дубай), над створенням якого потрудилося бюро Zaha Hadid Architects...

 

21-поверхова будівля висотою в 93 м являє собою гігантський куб з порожниною всередині, яка, здається, ширяє над землею. Opus Office Tower - це гігантське офісне приміщення, на перших поверхах якого буде розміщуватися торговий центр, на середніх - приватні контори, на верхніх передбачається обладнати зону спокою» (басейни, спортзали і місця для відпочинку). Opus Office Tower претендує на звання головної архітектурної пам'ятки Близького Сходу, хоча, звичайно, жителів і гостей Дубая здивувати хмарочосами досить складно.

Однак у нового творіння Захі Хадід є й своя родзинка: будівля, побудована з скла і бетону, оснащене унікальною підсвічуванням, за рахунок чого виглядає абсолютно по-різному в нічний і денний час. Вдень порожнистий куб, а вночі цей простір наповнюється світлом. На території офісного комплексу також планується обладнання готелі ME всесвітньовідомої мережі Melia hotel. Очікується, що роботи будуть завершені до 2016 року.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com