тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Готель розбитих сердець.

“Готель розбитих сердець” - так дослівно перекладається назва “Heartbreak Hotel”. Багатьом відразу ж на думку спадає творчість легендарного Елвіса Преслі, у якого в арсеналі була пісня з такою назвою. Голландське агентство, яке названо саме в її честь, метою своєю бачить надання посильної допомоги тим людям, чиї серця розбиті безнадійно і остаточно...

 

 

Подібно як у Лас-Вегасі, де є можливість всього за чверть години одружитися, засновниками агентства були відкриті унікальні готелі, в яких у шлюбі розчаровані пари мають можливість оформити розлучення юридично всього-на-всього за дві доби (48 годин).

Існують безліч причин для розлучення, ось наприклад що говорять на сайті divorces про цю причину російські жінки, і як це все можна максимально безболісно пережити. Готелі для розбитих сердець і створювалися з метою допомогти людям належно пережити всі труднощі розлучення.

Автори даної ідеї гарантують сімейним парам, які прийняли остаточне рішення розлучитися один з одним, провести розлучення лише протягом одного єдиного вікенду. Варто уточнити, що у вартість, крім проживання і високого класу обслуговування, включеними виступають і послуги юриста, та фінансового консультанта, а також і дитячого психолога, якщо в сім'ї є діти. Таким чином, поки ще законні дружини розслабляються в приємній обстановці, насолоджуючись чудовим сервісом 5-зіркового готелю Heartbreak Hotel, персонал даного закладу на себе бере турботи про всій організаційній стороні розлучення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com