тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Іспанія. Концертний зал Аудиторио-де-Тенеріфе

Будівля Аудиторио-де-Тенеріфе є одним з найбільш знаменитих і відомих споруд Іспанії, це також головний символ Санта-Крус-де-Тенеріфе. Цей концертний зал багато вважають одним із найвизначніших витворів архітектури сучасності...

 

 

Підтвердженням цього є і те, що в 2008 році концертний зал Аудиторио-де-Тенеріфе увійшов в число шести найбільш незвичайних споруд Іспанії, що було відображено в спеціальному наборі поштових марок.

Ідея створення такої грандіозної будівлі виникла ще в сімдесятих роках минулого століття, а вже в дев'яностих роках проект почав втілюватися в життя. Будівництво було воістину грандіозним, зводилися незвичайні величезні конструкції, наприклад, тільки довжина даху будівлі досягала майже сотні метрів, при цьому її вага становила понад 350 тонн.

Всі роботи до 2003 року були завершені, і будівля концертного залу Аудиторио було введено в експлуатацію. На сьогоднішній день весь світ визнав цю споруду мегатворінням у стилі постмодернізму, найвдалішим проектом знаменитого іспанського архітектора Сантьяго Калатрави.

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com