тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Який день найкращий для любовних утіх?

Мудрі голови довели, що будь-яка активність людини, в тому числі і сексуальна, пов'язана з його життєвими біоритмами. Відомо, що вони змінюються залежно від пори року, доби, а також днів тижня. Виходить, що знаючи цю залежність, можна обчислити ідеальний час для сексу. Багатом з нас відомо, що найкращий час доби для сексу - це 8 годині ранку і 8 годин вечора. Сексологи з'ясували, що в цей час у чоловіків і жінок найбільшим чином сходиться сексуальна енергетика...

 

 

У чоловіків виділяється достатня кількість тестостерону, а жінок - ендорфінів, що стимулює їх високу активність і позитивний емоційний заряд. Вчені-сексологи назвали цей феномен правилом «великої вісімки». А ось який день тижня найкращим чином підходить для сексу?

Четвер - на думку вчених, це самий ідеальний день для сексу. Саме у четвер у чоловіків і жінок спостерігається сплеск сексуальної активності, особливо після ефективних препаратів, які можна придбати на http://misterdick.ru/. Цей любовний сплеск пов'язаний з тим, що рівень стероїдів, які стимулюють вироблення гормонів в чоловічому та жіночому організмах, досягає свого піку.

Що ж до інших днів, то і тут британські вчені дали свій вердикт:

Понеділок: найкращий день для зняття стресу

Вівторок - для планування справ

У середу найкраще починати пошуку любові і чекати підвищення

П'ятниця: найкращий день, щоб кинути палити

Субота найкраще підходить щоб народити дитину

Недяля - ідеальний день для романтичної вечері в ресторані

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com