тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Люди часто стають шопоголиками через страх смерті

Походи по магазинах вже давно вважається жінками одним з кращих способів зняти стрес. Американські дослідники зробили висновок, що шопінг-терапія дійсно працює, а також бажання "прошвирнутися" по супермаркету може бути викликане страхом раптової смерті...

 


Матеріалістів війна і тероризм тримають в більшій напрузі, ніж інших людей, і вони можуть проявляти нав'язливу поведінку, щоб допомогти собі впоратися з ситуацією. Психологи вважають, що зростання матеріалізму у всьому світі і його терапевтичний ефект при екстремальних ситуаціях може бути проявом страху смерті через терористичні акти, хвороби і стихійні лиха.

 

Дослідники з Мічиганського університету вважають, що люди з нав'язливими навіть параноїдальними ідеями часто мають більш низьку самооцінку в порівнянні з іншими людьми, тому можуть пускати пил в очі, щоб приховати важку психологічну травму. Айялла Рувіо, бізнес-професор, який вивчав пов'язану з покупками поведінку людей, коли на Ізраїль впали ракети, вважає, що коли ситуація стає складною, матеріалізм змушує людей вдатися до шопінг-терапії, а витрата грошей, вчинена в цей момент під впливом імпульсу, призводить до ще більшого стресу і неблагополуччю.

По суті, покупки в цій ситуації роблять тільки гірше.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com