тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Віадук Готейк

Віадук Готейк (Goteik) - одна з найвідоміших інженерних споруд в М'янмі (колишня Бірма). Він був побудований за часів колоніальної Англії і в 1900 році був визнаний найбільшою залізничною естакадою в світі. І до сьогоднішнього дня Готейк залишається найвищим мостом у М'янмі...

 

 

Віадук побудований в самому серці країни, приблизно в 100 км на північний схід від найбільшого міста Мандалай, він з'єднує Пьін-у-Львин (літню резиденцію британських колоніальних адміністраторів Бірми) і Лашіо (найбільше місто північного штату Шан). Залізничний міст був побудований для того, щоб Британія могла розширити сферу свого впливу в регіоні.

Вся конструкція була виготовлена ​​на пенсільванському сталеплавильному комбінаті. Розміри віадука вражають: 689-метровий міст підтримують 15 опор. Висота Готейка - 102 м. Незважаючи на те, що і до, і після його будівництва у світі з'являлося безліч залізобетонних мостів, «переплюнути» азіатського гіганта вдалося лише канадцям. У провінції Альберта вони побудували віадук Lethbridge, рівний по висоті Готейку, але довший за нього в два рази. Рівні за розмірами бірменскому чуду мости Joso (Вашингтон), Poughkeepsie (Нью-Йорк) і Kinzua (Пенсільванія).


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com