тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

16 січня - найдепресивніший день у році

Як відомо, понеділок день важкий, але це може бути особливо відчутним, так як згідно з твердженням британського психолога Кліффа Арнала (Cliff Arnall), 16 січня вважається найбільш похмурим днем ​​у році. Вчений назвав третій понеділок січня "Сумний понеділок", грунтуючись на теорії, що такі фактори як погода, післяноворічні борги і низький рівень мотивації сприяють тому, що ця дата є найбільш гнітючою в календарі...

 

Але якщо ви зможете пережити найбільш депресивний день у році, який випадає на 16 січня, будьте обережні у відношенні інших потенційно похмурих періодів протягом усього року. Ще один день у році, коли люди починають хандрити - це день Святого Валентина, який здається незвичайним тільки тим, хто закоханий. Насправді, дослідження більше 2000 людей виявило, що в цей день самотні люди відчувають високий рівень психологічного стресу, і більшість з них навіть не хоче виходити з дому.

Ще більш важкою формою є сезонна депресія, яка зачіпає людей в грудні, січні, лютому і березні. Доведено, що цей розлад психіки спричинений зменшенням впливу сонячного світла в зимові місяці, що пояснює, чому він частіше зустрічається серед жителів півночі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com