тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екстремальний загар Гангуро

Гангуро - це один з сучасних напрямів моди в Японії, особливо поширений серед молодих дівчат-тінейджерів. Піка своєї популярності дана модна тенденція досягла у 2000 році, але і зараз в Японії знаходиться величезна кількість послідовниць цього стилю.

Центром моди Гангура є райони Токіо Сібуя (Shibuya) і Ікебукуро (Ikebukuro).

 

 

Для Гангуро характерні глибокий загар і випалені дочиста волосся. Також актуальними кольорами волосся є відтінки помаранчевого і сріблясто -сірі. Очі Гангура підфарбовують білими тінями і підводять білим підведенням. Чи потрібно говорити , що губна помада теж білого кольору. Також на очі наклеюються накладні вії, білі тіні, а по всьому обличчю Гангуро іноді розміщують різні дрібні наклейки у вигляді сердечок - ромбів та інших дрібниць, а також стрази. Типовим взуттям Гангуро є неодмінно висока платформа, а в якості аксесуарів йдуть численні браслети, кільця і ​​намиста. Одягаються Гангуро дуже яскраво, типовим одягом є забарвлені вручну саронгі, міні-спідниці і т.п. Глибокий загар Гангуро суперечить традиційному японському поняттю жіночої краси, завдяки цьому, а також жаргону , нетрадиційному одягу і удаваній відсутності якої б то не було гігієни в японських ЗМІ Гангуро зображаются майже завжди з негативним відтінком.

Японські дівчата постійно намагаються змінити стереотип скромних і слухняних білошкірих гейш. На цей раз вони за приклад для наслідування взяли каліфорнійських дівчат з пляжу - засмаглих, довгоногих, блакитнооких красунь. Ці японські панянки намагаються домогтися ефекту «американки» за допомогою солярію, кольорових контактних лінз, височенних підборів, і страхітливого американізованого сленгу.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com