тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Унікальний будинок Dome House у формі манго

Кожен чоловік у своєму житті повинен посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок. Знаменитий мандрівник і дослідник Steve Areen вирішив не розмінюватися на дрібниці і побудувати будинок у формі манго і не де-небудь, а в Таїланді...

 

Вся конструкція виконана з натуральних матеріалів. Будівництво зайняло приблизно шість тижнів і близько 6000 доларів. Якщо враховувати всі витрати, включаючи меблі, екзотичний будинок у формі не менше екзотичного фрукта обійшовся в $ 10,000.

Форма будови була вибрана не випадково. Будинок розміщується на манговій фермі і займає всього 46 квадратних метрів. Системи опалення та нагріву води в будівлі немає, але в цьому немає нічого дивного, якщо врахувати, що мова йде не про холодну Україну, а про Таїланд, де завжди тепло. Що стосується гарячої води, то вона нагрівається сонцем у спеціальному котлі. Причому роль небесного світила в житті будинку на цьому не обмежується.

 

 

 

 

 

 


Вы только посмотрите на этот замечательный коттеджный поселок, есть, кстати, очень выгодные варианты приобретения там жилья.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com