тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Плаваючий будинок Mission Creek

Ми вже не раз розглядали цікаві архітектурні рішення, зокрема різноманітні будинки на воді у різних куточках світу. Ось вам невеличка розповідь про чергове плаваюче помешкання...

 

Чому люди вірішують жити на воді, є багато причин. Брак місця на суші, дорожнеча квадратних метрів, особливо це стосується тих, хто безпосередньо стикався з такою проблемою як эмиграция, звязані з нею труднощі працевлаштування, відсутність коштів на повноцінне житло. А декому хочеться бути просто оригінальним, і жити не там, де всі нормальні люди живуть.

Mission Creek - незвичайний плаваючий будинок, побудований за проектом фахівців з американської архітектурної студії Robert Nebolon Architects. Потрапляючи всередину цього затишного житла, ви розумієте, що воно значно просторіше, ніж здається на перший погляд. Індустріальний екстер'єр будинку являє собою вантажні контейнери, встановлені один на інший. Проте сучасний інтер'єр житла нічим не видає його вторинного походження.

195 квадратних метрів житлової площі являють собою відкрите планування, де на першому рівні знаходиться соціальний простір, а на другому приватні приміщення. Природні матеріали і відтінки, в поєднанні з видами з просторих вікон і великою кількістю природного світла створюють розслаблюючу атмосферу і збільшують кордони приміщень на рівні відчуттів.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com