тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Батьківський прочухан -гарантія успіху в дорослому житті

Дослідники вважають, що діти, до яких застосовувалися фізичні заходи впливу при вихованні більш щасливі і більше успішні в подальшому житті, ніж ті нащадки, до яких не застосовувалися подібні методи виховання. Дослідження показало, що діти , яких шльопали у віці до 6 років, краще вчилися в школі, а також висловлювали більш оптимістичні припущення щодо їх майбутнього життя...

 

 

Експерти також виявили, що вони частіше викликалися на добровільну роботу і більш відповідально ставилися до навчання в університеті. Ймовірно, дослідження, проведене в Сполучених Штатах, викликало гнів прихильників кампанії по забороні прочуханки дітей у Великобританії. В даний час, батьки можуть за законом карати своїх дітей подібним чином, але , природно, не виходячи за рамки. Ці межі були уточнені в законі про дітей, який вийшов в США в 2004 році. Але , тим не менш, багато груп по захисту прав дитини, а також деякі депутати дотримуються тієї точки зору, що порка є ніщо інше, як застаріла форма покарання, яка може призвести до серйозних проблем з психічним здоров'ям.

Марджорі Гуні, професор психології говорить про те, що її дослідження показало відсутність достатніх доказів того, щоб заборонити батькам самим вирішувати яким саме способом карати своїх дітей. "Я вважаю, що порка - це небезпечний інструмент впливу, але бувають випадки, коли без цього інструменту ніяк не обійтися " .

Експерти опитали 179 підлітків про те, як часто їх пороли в дитинстві, і скільки їм було років, коли вони востаннє випробували на собі даний метод виховання. Потім їх відповіді порівняли з тією інформацією, якою вони розповіли про себе, про свою звичайну поведіну. Це мало на увазі як негативні наслідки, такі як анти- соціальну поведінку, ранній початок статевого життя, насильство, депресії, так і позитивні, такі як академічні успіхи та наявність амбіцій.

У підсумку, ті, кого шльопали в дитинстві до 6 років, показували кращі результати з оцінки позитивних наслідків, а при оцінці негативних, вони показали не гірші, ніж ті, до кого не застосовувалася порка. Підлітки, яких батьки шльопали у віці від 7 до 11 років, також показали хороші результати в навчанні, але при цьому вони набагато частіше вплутувалися в бійки і були дуже неслухняними.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com