тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Маска Uniface - універсальне обличчя

Цікаво, скільки в середньому у дівчат і жінок йде часу на підготовку себе коханої до робочого дня, вечірки або банального виходу на вулицю. Думаю не менше години, а якщо врахувати душ, укладку, вибір що одягти - то не менше 2 -х годин. Китайський умілець Жуойінгу Лі вирішив полегшити долю жіночої половини суспільства, щоб ті не витрачали свій дорогоцінний час для нанесення макіяжу...

 

 

Скажу вам більше - за допомогою його винаходу не потрібно буде вдаватися до послуг косметолога або пластичного хірурга. Для всіх, хто хоче і вдень і вночі бути красивою, доглянутою і вічно молодою, Жуойінгу Лі розробив і представив власне альтернативне рішення у вигляді маски Uniface.

Надівши маску на обличчя жінка моментально набуває підтягнуту шкіру, рівний тон, великі очі з довгими віями, акуратний носик і підборіддя, пухкі губки. Над даним проектом працює ціла команда вчених і винахідників на чолі з містером Лі. Вони займаються розвитком технології "біонічної шкіри" , щоб створити тонку і реалістичну, як людська шкіра, маску. За допомогою спеціального клейкого речовини, яка зв'яже маску з шкірою, людина зможе зафіксувати її і на протязі дня навіть не відчувати її.

Маска зроблена з матеріалів FDA GRAS, які визнані повністю безпечними, і забезпечує високий рівень комфорту , дозволяючи людині говорити, володіти мімікою, і навіть спати в ній, не відчуваючи її на своєму обличчі. Після застосування маска Uniface стає постійним лицем, і зняти її можна тільки в професійних клініках експертами Uniface. Якщо присутній якийсь дискомфорт протягом першого місяця шкарпетки, фахівці видаляють її безкоштовно. Після закінчення першого місяця видалення " другої особи " коштуватиме 59 $ . Мити обличчя можна спеціальним засобом.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com