тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Книжковий магазин в будівлі церкви XV століття

Waanders In de Broeren - це інноваційна концепція книгарні , представлена ​​широкій публіці проектної студією BK. Architecten і розташована в історичній будівлі церкви XV століття в місті Зволле, Нідерланди...

 

 

Простір у три поверхи загальною площею 1,000 кв. метрів відрізняється високими стелями, арками, красивими вітражами, розписними стелями, тут навіть є орган. Архітекторам необхідно було впровадити торгові майданчики в контекст забудови великої архітектурної цінності не затьмарюючи справжню красу будівлі церкви, тому встановлені рівні в майбутньому можуть бути з легкістю демонтовані.

Центральна вісь, залишена недоторканою, повною мірою передає реальний розмір будови і простір приміщень. В якості основного матеріалу для внутрішнього оформлення використана натуральна деревина в трьох кольорах. Друге, не менш важливе завдання, поставлене перед архітекторами, суперечила першорядному прагненню зробити нововведення непомітними. Їм необхідно було у вигідному світлі представити товар, привернути до нього увагу і зробити циркуляцію всередині нового магазину зручною і логічною.

Найскладнішим було заманити покупців на верхній рівень, для чого було зведено стильна сходи з величезною книжковою полицею заввишки 11 метрів на тлі, що зробило подолання поверхів приємною прогулянкою з переглядом виставлених примірників.


 

 

 

 

 

 


Если вы хотите приобрести жилье в коттеджном поселке «Жуковка», у нас вы найдете лучшие проекты домов для этого прекрасного уголка Подмосковья.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com