тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Chanel продовжує дивувати: «гімнастичні» сумки з нової колекції

Світ високої моди продовжує дивувати, причому інколи навіть до абсурду своїми креативними ідеями. Що, за дивним збігом обставин, трапляється не так вже й часто...

 

 

В одній з недавніх публікацій ми розповідали про «альтернативному» показі Chanel на Paris Fashion Week. Виявляється, це ще далеко не найдивніше, що підготував для глядачів беззмінний ідейний лідер легендарного Будинку мод Карл Лагерфельд. Не вірите? Тоді оцініть ці сумки-хула-хупи haute couture.

Те, що речі з подіуму рідко виявляються придатними для повсякденної експлуатації, відомо всім. Тут і не причепитися: призначення у них інше. Але великий і жахливий маестро Лагерфельд вирішив довести цю ідею до Абсолюту. У підсумку маємо епатажні і малопрактичні сумочки з нової колекції Chanel весна-2013. Річ на фото - аж ніяк не гімнастичний снаряд, а справжнісінька брендовий сумка. Зглянувшись над численними модними журналістами, які в подиві задавалися одним і тим же питанням про призначення сього дизайнерського опусу, Карл Лагерфельд милостиво пояснив: виявляється, це сумочка для пляжу.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com