тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Diamond House: унікальний сімейний будинок в Сінгапурі

Diamond House - незвичайний будинок, побудований для невеликої сім'ї в Сінгапурі за проектом фахівців з архітектурної студії Formwerkz Architects...

 

Будівля розташована на рельєфній ділянці, що межує з штучним озером. Безпосередня близькість із сусідами вплинула на формування монолітної архітектурної форми, покликаної зберігати конфіденційність приватного життя мешканців будинку.

На першому рівні будинку розташована вітальня, об'єднана з простором їдальні. Верхні поверхи містять спальні і розділені на дві частини - дорослу й дитячу. У підземному рівні розмістилася гостьова кімната, зона відпочинку та розваг, технічне приміщення і гараж. Унікальний обсяг був утворений шляхом накладення проекції на околиці, прагненням до спрощення форми будівлі і бажанням забезпечити оптимальне денне освітлення з компромісом у бік усамітнення.

Фасади повністю загорнуті в залізне дерево, а інтер'єр демонструє більш легку палітру з дуба та травертину. З настанням темряви, екстравагантність екстер'єру відступає в тінь, проявляючи складність архітектури внутрішнього простору.


 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com