тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Жіночі зачіски африканок

Ікона стилю, незрівнянна Софі Лорен , була впевнена , що «зачіска впливає на те, як складається день , а в підсумку і життя». Жінки приділяють догляду за волоссям багато часу , а мода на зачіски змінюється так само стрімко , як і переваги в одязі. Фотограф J.D. Okhai Ojeikere з Нігерії представив велику колекцію знімків , на яких відображені більше 1000 різноманітних зачісок , які були популярні у африканок в 1960 -1970- х роках...

 

 

Колекція фотографій від J.D. Okhai Ojeikere - це прекрасна можливість поринути в моду минулого сторіччя. У фотозвіті «Hairstyles» можна побачити як повсякденні зачіски , так і вигадливі конструкції «на вихід» . Коси з оригінальним плетінням , локони і кучері , вузлики і гульки - чого тільки не побачиш на головах нігерійських жінок.

Багато зачісок для нас здаються зайво громіздкими і складними , тоді як пів століття тому були актуальні. Сам J.D. Okhai Ojeikere зізнається, що проект « Hairstyles » став для нього способом вивчення нігерійської культури, до якої фотограф відчуває непідробну любов і прихильність. У фотопроекті весь акцент зроблений на зачісці : глядача не відволікають обличчя моделей , можна повністю зануритися в розглядання найдрібніших деталей. Фотограф вибрав стиль чорно -білого мінімалізму , що також свідчить про самодостатність побаченого ним матеріалу . J.D.

Okhai Ojeikere з жалем відзначає , що зачіски недовговічні , тому єдиний спосіб увічнити ці рукотворні творіння - закарбувати за допомогою фотоапарата.


 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com