тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

10 хвилин для сексу - саме те, що треба!

У знаменитому романі Пауло Коельо, "Одинадцять хвилин", головна героїня, яка була повією, вивела тривалість середньостатистичного сексу - 11 хвилин. Чи знав відомий бразильський письменник, що, через кілька років після виходу його роману, приблизно таку ж тривалість статевого акту вчені вважатимуть самою ідеальною для обох партнерів?..

 

 

Дійсно, на думку вчених, ідеальна тривалість статевого акту становить 10 хвилин. До цієї думки дослідники прийшли після того, як провели опитування 50-ти фахівців міжнародної організації під назвою Товариство з проблем сексотерапии і дослідженню сексу (Society for Sex Therapy and Research).

Дана організація має на меті виявлення сексуальних проблем, пошук рішень та консультацію пар, які зіткнулися з цими проблемами. Завдяки інформації, яка була накопичена співробітниками вищезгаданого товаритства, вчені прийшли до висновку, що не тільки жінки незадоволені дуже коротким статевим актом, який триває, за статистикою, до двох хвилин. Не влаштовує така тривалість і чоловіків.

З іншого боку, можна сміливо вважати тривалі парування, "оспівані" в порнофільмах, художнім вимислом, оскільки статевий акт, який триває більше 13-ти хвилин, вже вважається більшістю чоловіків і жінок затягнутим. Оптимальна тривалість статевого акту, на думку більшості пар, становить від 7-ми до 13-ти хвилин. Це означає, що середнє значення - 10 хвилин - дійсно є самою прекрасною тривалістю сексуального контакту.Найсвіжіші і найактуальніші оголошення знайомства ви знайдете на сайті sdachi.net.ua.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com