тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кожна 7-а людина в парі живе не зі "своєю половинкою"

Ви вважаєте свого партнера любов'ю всього свого життя? Кожна сьома людина так не вважає. Нове дослідження показало, що 73 відсотки з них "задовольняються" своїм партнерам, так як їх справжня любов вислизнула від них. Більше того, майже чверть всіх опитаних стверджувала, що люблять двох осіб одночасно...

 

Дослідження також виявило, що 17 відсотків зустріли кохання всього свого життя після того, як зійшлися зі своїм партнером. Трохи менше половини з 2000 опитаних стверджують, що готові піти від свого чоловіка / дружини або партнера, щоб бути зі своєю половинкою. Чоловіки в цьому сенсі більш віддані, і 37 відсотків заявляють, що залишаться у відносинах заради партнера.

Опитування, проведене фірмою Siemens, також показав, що в середньому людина закохується по вуха всього 2 рази в житті, і хоча б один раз залишається з розбитим серцем. Проте один з двадцяти переживав нещасну любов більше 5 разів у житті. Більшість учасників вважало, що потрібно близько 10 тижнів, щоб дізнатися, чи є людина тієї самою або тим самим "єдиним".

 


Как известно, успешная реализация любого бизнес проекта или другой идеи невозможна без привлечение ресурсов всемирной сети. Только имея качественный сайт вы сможете привлечь максимум целевой аудитории, обрести надежных партнеров, выгодных клиентов. Мы предлагаем услуги создания сайтов любой сложности и направленности, а также быстрой и эффективной их расскрутки. Творческий индивидуальный подход и доступные тарифы гарантируем!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com