тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Armadillo-T - автомобіль, який вміє стискатися

Інженери з Корейського інституту науки і технологій (KAIST) розробили вельми незвичайний електромобіль з назвою Armadillo-T. Його відмітною особливістю є той факт, що цей транспортний засіб вміє при парковці стискатися, а тому для стоянки йому потрібно зовсім мало місця...

 

 

Електромобіль і сам по собі має досить скромні розміри (його довжина складає всього 2.8 метра). Але при зупинці він може ще і сильно стиснутися - підняти задню частину над землею, наїхавши нею на передню. Це необхідно для того, щоб заощадити місце на парковці і зупинитися навіть на зовсім невеликому шматочку рівного простір. Творці Armadillo-T розповідають, що даному електромобілю необхідний для цих цілей всього 1 метр 65 сантиметрів, що в три рази менше, ніж розміри стандартного автомобіля. При цьому чотири ведучих колеса Armadillo-T дозволяють йому обертатися на місці на 360 градусів, що дозволить електромобілю виїжджати на дорогу, навіть будучи підпертим іншими машинами з трьох сторін. Творці авто, бажаючи досягти максимальної компактності свого дітища, позбавили його бічних дзеркал, замінивши їх на відеокамери.

А в усьому іншому Armadillo-T - це типовий сучасний міський електромобіль. Він може рухатися зі швидкістю 60 кілометрів на годину і має запас ходу на одній зарядці акумуляторів в 100 кілометрів.

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com