тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Місто в Японії перетворилося в Сайлент Хілл

У ніч на 19 серпня на південному заході Японії сталося потужнє виверження вулкана Сакурадзіма, в результаті якого місто Кагосіма, що знаходиться на острові Кюсю вщент покрилось попелом і пилом.  Жителі міста відразу порівняли його з фантастичним містом Сайлент Хілл з однойменного фільму...

 

 

Грандіозний вулкан Сакурадзіма викинув стовп попелу й газу на п'ятикілометрову висоту. Розташоване біля підніжжя велетня японське місто Кагосіма, прозване за жаркий клімат Неаполем Сходу, накрило хмарою вулканічного попелу. Висота викидів досягала майже п'яти кілометрів.

Після цього жителі Кагосіми стали свідками того, як вулканічний попіл осів на машини, будинки і вулиці. Їм довелося надіти маски і озброїтися парасолями для захисту від падаючого попелу, пише газета "Взгляд". Місто буквально занурилося в пітьму, автомобілісти включили фари, щоб орієнтуватися на трасі. Рух потягів був тимчасово заблоковано, поки шляхи не очистили від золи.

Метеорологічне управління префектури Кагосіма винесло "червоне" попередження для районів, що знаходяться поблизу вулкана. Найпотужніша активність вулкана Сакурадзіма була зафіксована у квітні 2009 року, коли на міста Кагосіма випало 243 грама попелу на один квадратний метр.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com