тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шорти-фотографії від американського дизайнера і фотохудожника

Не секрет, що в більшості країн серед чоловіків не прийнято з'являтися на пляжі в синтетичних трусах, які в наших краях гордо іменуються «плавками». Хіба що, спортсменам і деяким представникам меншин. Всі інші воліють мати шорти. Так що закордонні дизайнери не лінуються вигадувати для них нові оригінальні дизайни. Серед них і фотографічна лінія від Орлібара Брауна (Orlebar Brown)...

 

Підкорити чоловіче серце непросто. Але містер Браун знайшов до нього дорогу. На думку дизайнера, шлях лежить через мистецтво. Конкретніше, через фотографію. Для роботи над новою міні-колекцією пляжних шортів Орлібар заручився підтримкою фотографа Грея Малина (Gray Malin). Цей американський фотограф відомий своїми зйомками під відкритим небом.

У Грея є цікава особливість: він обожнює знімати, як люди відпочивають. Закарбовані ним пляжі і засніжені гірські схили прикрашають галереї по всьому світу. Парочка фоторобіт сподобалася і дизайнеру пляжних шортів. Майже ексклюзивні «плавки» прикрашають фотопринти з видами розкішних піщаних пляжів, блакитної води і щасливих відпочивальників. До слова, використовувати реальні фотографії в якості декору для тканини - тенденція, яку ось вже кілька сезонів до ряду використовують багато знамениті дизайнери та бренди.

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com