тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кожен день в нових туфлях - неможливе можливо з 3D принтером

Дизайнер Жанні Кіттанен (Janne Kyttanen) створив неймовірну колекцію взуття, роздрукованої на 3D принтері. Тепер модниці можуть щоранку радіти новій парі туфель, легко підбираючи їх під будь-який наряд. Пройшли часи, коли на пошуки туфель, відповідних під вечірнє плаття і ідеально пасуючих на нозі, витрачалися довгі години, а то і дні...

 

 

Проект повинен привернути увагу широкої публіки до 3D принтерів, які, цілком ймовірно, в недалекому майбутньому стануть основним способом виробництва товарів народного споживання.

«Не знаю, як до цього поставляться жінки, але мені подобається, - каже Кіттанен. - Я був би щасливий, якби моя дівчина змогла носити щодня нову пару взуття. Сьогодні це можливо. Жінки зможуть за ніч роздрукувати першу колекцію 3D взуття і прокидатися щоранку з новою парою».

Жінка може завантажити безкоштовні цифрові файли з взуттям, вибрати потрібний розмір і колір і роздрукувати туфлі на принтері. На роздрукування кожної пари потрібно 6-7 годин, тому зручніше робити це вночі. У файлах містяться дані на моделі з 35 по 40 розмір. Можна вибрати також вподобаний стиль: македонська - туфлі, пронизані наскрізними отворами, Facet стиль - гранені моделі і звичайний класичний стиль. А бажаючі спробувати свої сили в дизайні можуть скористатися створеним Жанні файлом з базовою моделлю і придумати свій власний стиль.

У майбутньому планується розширити можливості вибору. Жанні Кіттанен - ​​засновник дизайнерської студії Freedom of Creation в Амстердамі, один з першопрохідців у 3D роздруківках. Його мета - створити такі товари, які б покупці могли самостійно роздруковувати вдома. Це така своєрідна альтернатива походам по магазинах, новий рівень інтернет шопінгу.

Відео нижче власне і демонструє процес створення 3D взуття і не тільки.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com