тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вікторія амазонська

Вікторія амазонська, яку також називають Вікторія регія (латинська назва "Victoria amazonica") - величезна трав'яниста рослина, що належить до сімейства лататтєвих. По суті Вікторія амазонська - найбільше латаття у світі. Її листя можуть досягати трьох метрів у діаметрі і на них спокійно може поміститися доросла людина...

 


Ловля карася осенью - все секреты ловли карася в осенний период времени.


 

Таку масу вони можуть утримувати за рахунок незвичайних порожнистих ребер, які посилюють лист. До того ж краю у латаття загнуті вгору, що дозволяє їм не тонути. Цікаво, що нижня частина листа Вікторії регії вся покрита шипами. Вони захищають рослину від травоїдних тварин і риб. Вікторія амазонська чудово пристосувалася до життя у вологому тропічному кліматі Південної Америки. Латаття усипані спеціальними отворами, через які рослина позбувається зайвої вологи.

Сьогодні Вікторія регія - одне з найпопулярніших оранжерейних рослин. Але ще двісті років тому про неї мало хто знав. Рослина було відкрито тільки в 1832-му році. Зробив це німецький вчений Едуард Пеппінг, який подорожував по Амазонці. Дика Вікторія регія живе до п'яти років, в домашніх умовах її період життя скорочується вдвічі. Зараз до цієї рослини нова хвиля інтересу. Багато хто мріє бачити гігантське латаття в своєму домашньому ставку. Однак незважаючи на те, що культивують її вже досить давно, Вікторію регію досі вдається виростити далеко не всім. Ця рослина дуже примхлива не тільки до температури повітря, а й до грунту дна, а також до освітлення.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com