тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Святиня стародавнього Тибету: містична гора Кайлас

Вже багато років паломники, які шукають відповіді на свої сокровенні питання, направляються в таємничий Тибет, до загадкової горі Кайлас (Кайлаш). Мільйони віруючих вважають, що саме біля її підніжжя на людей сходить довгоочікуване просвітління, і вони хоч трохи наближаються до розуміння вічних істин...

 

 

Ця овіяна безліччю міфів і легенд гора є частиною Гімалайського гірського хребта в районі Західного Тибету. Висота Кайласа - величина спірна: вчені називають цифри від 6638 м до 6890 м, а езотерики сходяться на думці, що вона складає рівно 6666 м. Незважаючи на те, що Кайлас не є найвищою горою в світі, вона все ще не підкорений до кінця . Форма гори незвичайна - вона схожа на правильну чотиригранну піраміду зі східчастими схилами, орієнтовану точно по сторонах світу. У зв'язку з такими «невипадковими» фактами гора Кайлас вважається головною святинею безлічі релігій і місцем, що зберігає вхід в містичне місто Шамбалу - житло богів.

Паломники спеціально їдуть сюди для того, щоб здійснити священний обряд під назвою «кора» - ритуальний обхід гори. Вважається, що кожен такий обхід приносить людині духовне очищення і позбавляє від гріхів, а деякі ченці намагаються не пройти, а буквально проповзти це відстань довжиною в 53 кілометри.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com