тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Мама пошила мені штани з березової кори...»

Напевно, багато хто пам'ятає цю набридливу пісеньку з дитинства (навіть якщо і не пам'ятали, то тепер вона точно буде їсти вам мозок протягом доби). Складно сказати, яка народна творчість куштував з малих років юний дизайнер Боббі Коладо (Bobby Kolade), але ставлення до дерев воно теж мало. Інакше, чим пояснити дивну ідею сконструювати пальто з кори?

 

 

Боббі Коладо став, має бути, головною сенсацією Тижня моди в Берліні. Дизайнер нігерійсько-німецького походження змусив говорити про себе завдяки дуже непересічному пальто. Скажімо начистоту: фіговому пальто. І зовсім воно не "фігове", просто зроблено з справжнісінької кори справжнісінького фігового дерева. Ще й привезеного не звідки небудь, а з далекої Уганди.

З обробленої кори виготовляють екзотичне полотно під назвою barkcloth. На думку дизайнера, barkcloth - дуже навіть придатний матеріал для верхнього одягу: натуральний, приємний на дотик і не потребує барвників. Крій у об'ємного пальто з кори також не самий пересічний: працюючи над ним, Боббі надихався одягом японських борців сумо - скромною пов'язкою на стегнах під назвою маваши. Так що штучка вийшла напрочуд космополітичною.

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com