тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найекстремальніша гойдалка

Любителі гострих відчуттів, які хочуть пополоскотати собі нерви, можуть відправлятися в невелике американське містечко Гленвуд-Спрінгс в штаті Колорадо. Саме там, на краю каньйону розташувалися зовсім не дитячі гойдалки. Атракціон «Гігантський Каньйон» (Giant Canyon Swing) в парку розваг Гленвуд Кавернс (Glenwood Caverns) розташований на схилі обриву на висоті 400 метрів над річкою Колорадо.

 

 

Гойдалки вміщають чотирьох пасажирів, розгойдуючи їх на 112 градусів над горизонтом зі швидкістю 80 км на годину. Опинившись в найвищій точці, екстремали можуть дивитися на майже нескінченний обрив, що відкривається під ними.

Творець гойдалок Стів Беклі (Steve Beckley) спробував покататися на атракціоні всього один раз, але був так наляканий, що не наважився повторити спробу. Однак, як зізнався Беклі, він отримує чимале задоволення, спостерігаючи за обличчями людей і чуючи їх нестямні крики під час 60-секундної поїздки. Споконвічна версія атракціону була на думку творця недостатньо екстремальною. Тому в 2011 році він вирішив встановити більш довгу пневматичну машину, завдяки якій відвідувачі мають можливість відчувати весь діапазон емоцій від сильного хвилювання до неймовірного жаху.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com