тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Berggasthaus Aescher - найвідоміший готель в Альпах

Високо в Швейцарських Альпах загубився оригінальний готель під назвою Berggasthaus Aescher. Цей чудовий гірська готель призначений для тих, хто цінує первозданну природу і подорожує з метою побачити один з найкрасивіших районів Альп...

 

 

Гірський готель височить біля стрімкої скелі і потрапити на неї можна тільки по канатній дорозі з Ebenalp або гірськими пішохідними стежками. Тому доступна вона тільки в літній сезон і працює з квітня по жовтень.

Тут немає спа-салонів і тренажерних залів. Цей досить скромний гостьовий будинок, де знайдуть притулок і вечерю втомлені мандрівники. Умови проживання в Berggasthaus Aescher можна назвати спартанськими. Кілька кімнат розраховані на проживання чотирьох чоловік. Туалет, як і ванна, загальний і розташований на поверсі, душа взагалі немає. У готелі пропонують просту, але ситну їжу в традиціях жителів Швейцарських Альп. Гості їдуть сюди для того, щоб здійснювати походи і прогулянки по мальовничій гірській місцевості, відвідати природні печери, заглянути в музей доісторичних знахідок.


 

 


Все, что нужно для получения разрешение на работу иностранца ищите на сайте юридической компании «Лигал Профсервис».


 

контакт - nioplanband@gmail.com