тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як схуднути за допомогою води?

Виявляється, що люди, які п'ють більше води, ефективніше скидають зайву вагу. В одному дослідженні, де учасників попросили пити воду перед їжею, вода посилювала втрату ваги. Ребекка Мукельбауер (Rebecca Muckelbauer), автор з Берлінської школи громадського здоров'я в Німеччині вирішила проаналізувати дослідження, пов'язані з вагою і споживанням води...

 

 

Будучи дослідником харчування, їй часто ставили питання, чи потрібно пити більше води щоб схуднути, але вона не знала точну відповідь. Як виявилося 3 дослідження підтвердили її здогад. В одному з них група людей середнього та похилого віку, яка пила 2 чашки води перед їжею втратила на 1,8 кг більше, ніж група, яка не пила води. В іншому дослідженні жінки, які стали пити більше води, перебуваючи на дієті, скинули більшу вагу, ніж ті, хто пив менше 1 літра води на день.

Є кілька припущень, чому вода допомагає схуднути. Перше полягає в тому, що вода пригнічує відчуття голоду і це допомагає скоротити споживання калорій. Однак є й ще одна версія, названа "термогенез, викликаний водою". Ідея полягає в тому, що вода збільшує витрату енергії вашого організму. Тобто вона має ефект споживання енергії.

Інститут Медицини рекомендує дорослим людям пити між 2,7 літрами для жінок і 3,7 літрами для чоловіків. Проте варто пам'ятати, що це кількість споживаної води включає в себе і їжу, і просту воду та інші напої. Крім того, кількість споживаної води залежить від вашої ваги, рівня активності та місця проживання. Вважається, потрібно пити від 15 до 29 мл води на кожні 500 грам вашої ваги щодня. Так якщо ви важите 68 кг, вам потрібно пити 2,1 літрів до 4 літрів води в день.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com