тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цікавий вид спорту сепак-такро.

Сепак-такро (Sepak Takraw) - це популярний вид спорту в Південно-Східній Азії. Гра трохи нагадує волейбол, за винятком кількох важливих моментів...

 

 

По-перше, в неї грають з невеликим м'ячем, який раніше виготовлявся з плетеного ротанга. Зараз м'ячі для гри, як правило, роблять з легких синтетичних матеріалів. По-друге, в Сепак-такро до м'яча не можна торкатися руками. Гравці б'ють ногами або іншими частинами тіла. Перші згадки ігри відносяться до XV століття і виявлені в літописах Малаккського султанату (територія сучасної Малайзії та Індонезії). У Таїланді дуже шанують цю гру, навіть сцена з неї зображена на фресці одного з відомих храмів, побудованого в 1785 році. Батьківщиною цієї гри являються Малайзія і Таїланд.

Назва її можна перекласти, як «ножний м'яч» - від малайського слова «sepak» (удар ногою) і тайського «takraw» (плетений м'яч). У неї грають дві команди по три людини на майданчику, розділеною низько натягнутою сіткою. Правила і мета гри сильно нагадують класичний волейбол, за одним, досить істотним винятком - бити по м'ячу можна тільки ногами або головою. В результаті гравці в азіатський волейбол виробляють на майданчику такі трюки, що їм позаздрить будь-який гімнаст!


 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com