тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ilpox: ортопедія може бути стильною

 

Хворобливе словосполучення «ортопедичний корсет» ну ніяк не навіває думки про гарний одяг і високу моду. Тепла піжама і скарги на життя в'яжуться з ним куди більш. Але і така сувора медична річ може бути справжнім витвором мистецтва, нехай і з деякими дивацтвами. Підтвердженням служить колекція екстравагантних корсетів Ilpox. У них - хоч на подіум, з ідеальною поставою!..

 

 

Дивлячись на загадкові конструкції з купою ремінців, виникають підозри, що дитинство у дизайнера Марини Оерменсдер (Marina Hoermanseder) було насиченим, з неодноразово зламаними кінцівками. Але все не так болісно. Дівчина всього лише проходила тримісячну інтернатуру в Модному будинку Олександра Маккуїна (Alexander McQueen). Там і відбулася перша зустріч австріячкі і корсета.

Корсети і те, як вони здатні впливати на тіло, вразили Марину до глибини душі. Дизайнер задумала цілу колекцію і почала студіювати літературу. Відправною точкою став перший ортопедичний корсет 18-го століття. Далі дівчину захопили різні деформації тіла і можливості їх лікування. Схрестивши ортопедичний корсет і вуличний одяг, Марина вивела своєрідний гібрид. Велика кількість ремінців і заклепок ріднить колекцію Ilpox з субкультурою панків. Але, що дуже важливо, «високі» корсети дійсно здатні коригувати поставу, а не просто служити оригінальним аксесуаром.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com