тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Маляр з увігнутим черепом відсудив у охоронців 58 млн доларів

Антоніо Лопез Чай (Antonio Lopez Chaj), 43-річний маляр-мігрант з Венесуели, виграв в одному з судів Лос-Анджелеса справу проти компанії DGSP Security and Patrol Services і отримає 58 млн доларів за травму, яку в бійці йому завдали приватні охоронці...

 

 

Справа трапилося в квітні 2010 року, коли Антоніо Лопез Чай з родичами випивав в одному з барів Лос-Анджелеса. Слово за слово, у них зав'язався конфлікт з барменом, в результаті якого бармен і охорона застосували залізні прути і жорстоко побила відвідувачів, викинувши їх із закладу. У Антоніо Лопеза Чаю виявився проломлений череп і лікарі в ході унікальної операції видалили йому частину мозку і черепної кістки. Він вижив, однак після 18-місячної реабілітації, яку, скидаючись, оплачувала вся венесуельська громада Лос-Анджелеса, як і раніше не може говорити і частково паралізований.

У ході суду з'ясувалося, що охоронці, які побили Антоніо Лопез Чаю і його племінників, навіть не мали ліцензії на охоронну діяльність, так що до DGSP Security and Patrol Services поставилися без жодного поблажливості.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com