тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Tree Spirits» Розмова з природою

 

У рамках свого проекту «Tree Spirits» американський скульптор Кіт Дженнінгс (Keith Jennings) вирізає на стовбурах дерев мудрі і спокійні обличчя, що належать, як він стверджує, лісовим духам. Художник ставить перед собою благородну мету налагодити спілкування між людьми і живою природою...

 

 

Проекту «Tree Spirits» вже більше тридцяти років. Першу роботу з цього циклу Кіт Дженнінгс виконав ще в 1982 році, і на її створення художника підштовхнула одна вельми прозаїчне обставина. Як розповідає сам скульптор, в той знаменний день він сидів удома й попросту маявся від нудьги. Несподівано його відвідала ідея піти на задній двір, захопивши з собою парочку теслярських інструментів, і надати старому дереву, яке росло там, більш привабливий вигляд.

Рішення піти на задній двір і зайнятися дерев'яною скульптурою не назвеш найочевиднішим способом вбити час, але захоплення Кіта Дженнінгса починалося саме так. Поступово до художника прийшло усвідомлення серйозності його справи, скульптура стала для нього способом спілкування з природою. Кіт Дженнінгс стверджує, що кожен персонаж, вирізаний ним на дереві - це портрет конкретної рослини.

Гарно і цікаво дивляться роботи художника, тільки чи не шкодить така творчість самому дереву?

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com